Programy k Betfair

Samozrejme, že po prihlásení na Betfair máš možnosť využiť webové rozhranie, čo je úplne v poriadku na začiatok a hlavne na zadávanie stávok, pri ktorých nerozhoduje rýchlosť. V tomto prípade zadávaš stávku aj v niekoľko hodinovom predstihu, ak nájdeš vhodný zápas.
Avšak, pre lepšie čí rýchlejšie zobrazovanie kurzov sa často využívajú programy na zadávanie stávok. Je to oveľa lepší a účinnejší spôsob. Já osobne by som doporučil dva programy, ktoré nájdete na www.geekstoy.com alebo na www.racingtraders.com

Oba programy majú veľmi podobné rozhranie a ovládanie, avšak Geektoy je momentálne zadarmo, kým za
Bettrader Evolution od Racingtraders sa mesačne platí. Je už len na tebe, pre aký program sa časom rozhodneš, ktorí ti bude vyhovovať,či už  tvojmu štýlu alebo potrebám a pod.

Pre Trading (Obchodovanie) je už program nevyhnutný, bez programu sa to v podstate nedá. Obnovovanie kurzov je niekoľkokrát za sekundu a vďaka tomu sa dá dobre a efektívne reagovať na zmenu kurzu. Kým na web stránke Betfair, je obnova kurzu oveľa oveľa pomalšia. Ďalej sú tam funkcie, bez ktorých si časom nebudeš vedieť ani život predstaviť a stanú sa bežnou súčasťou pri obchodovaní.
Po stiahnutí programu je treba prejsť ešte jednou registráciou na Betfair - povolenie používanie API rozhrania. Treba už byť samozrejme zaregistrovaný na Betfair, pretože dané povolenie sa vydáva na užívateľské konto a samotná registrácia i povolenie sa zväčša zvládne do niekoľko minút. Potom sa už len treba prihlásiť s použitím mena a hesla ako na Betfair a môžeš začať.